Přihlášení

Nabídka práce

Hledáme do našeho týmu nové kolegy, kteří mají zájem o velice zajímavou a kreativní práci. Pokud se domníváte, že máte naší společnosti co nabídnout a níže se nachází pracovní pozice s vaším zaměřením, neváhejte a zašlete nám životopis k posouzení. Rádi rozšíříme náš tým o nové, schopné lidi.

Linux administrátor

Hledáme administrátora linuxových serverů.

Náplň práce:

Administrace linuxových serverů webhostingových projektů, automatizace procesů, nasazování a vývoj nových projektů. Administrátor bude odpovědný za chod stávajících služeb (www servery, SQL, poštovní servery, interní servery, monitoring, sítě), na základě získaných či vlastních zkušeností bude dále navrhovat nová řešení a rozvoj služeb.

Požadujeme:

Výhody:

Nabízíme:

Místo pracoviště: Praha
Pracovní poměr: plný úvazek
Nástup možný: podle domluvy
Kontakt: Strukturovaný CV prosím pošlete na prace@hosting90.cz

PHP programátor

Hledáme zkušeného programátora (PHP/Python), který se bude podílet na kontinuálním rozvoji a údržbě vlastního systému pro poskytování služeb naší společnosti.