Přihlášení

Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

Pracovní dny 9.00 - 17.00

Doporučujeme využít kontaktního formuláře:
Klientská podpora - k dispozici z vašeho účtu. Více informací zde.

+420 220 000 501

Fakturační údaje

HOSTING90 systems s.r.o.
Vinohradská 2396/184
130 00 Praha 3

IČO: 28545711
DIČ: CZ28545711
Vedená Městským soudem
v Praze oddíl C, vložka 149329

Fio banka, a.s., Czech Republic
číslo účtu: 2000082930/2010

Zákaznická podpora

O nás

HOSTING90 systems s.r.o.
„Dlouholeté zkušenosti, neustálé zdokonalování služeb.“

Naše historie poskytování webhostingu a souvisejících hostingových služeb sahá k počátku roku 2002. Spolu s postupně narůstajícím počtem našich zákazníků byl vyvinut unikátní hostingový systém, který zajišťuje bezproblémový chod domén a jejich služeb. Tento systém zároveň umožňuje prostřednictvím on-line uživatelského rozhraní kdykoliv v reálném čase měnit nastavení domén - lze například spravovat mailové schránky, databáze, editovat FTP přístupy apod.

Prostřednictvím uživatelského rozhraní mohou naši klienti nejen spravovat své domény, ale také sledovat aktuální stav úhrad služeb a měnit celkové nastavení svého účtu. Velkou výhodou proti konkurenci je možnost on-line stáhnutí zálohy veškerých dat na své doméně, jejichž objem není započítáván do diskové kvóty jednotlivých tarifů. Pro nepřetržitý chod našich serverů využíváme vícenásobných non-stop monitorovacích systémů. Ty nás v případě potřeby včas informují o potenciálním problému ještě předtím, než k němu skutečně dojde. Díky tomu můžeme celou situaci s předstihem bezpečně řešit. Dostupnost našich serverů je dlouhodobě téměř 100%.

Používáme nejmodernější
dostupné technologie

Veškeré naše servery jsou pravidelně zálohovány, díky tomu jsme schopni kdykoliv poskytnout hned několik verzí záloh vaší domény. Celý náš hostingový systém průběžně zdokonalujeme a pravidelně spouštíme nové služby, které z něj dělají špičku v nabídce webhostingu v rámci České republiky.